Diverzita – 9. pracovní snídaně zná svůj termín

Podzimní, již devátá, pracovní snídaně proběhne 8. listopadu 2019 tradičně v Green Point ve Strašnicích. I tentokrát se setkáte s novou lektorkou, Taťánou Panýrovou. Snídaní bude provázet Vladimír Svatoš.

Rádi byste do tématu nakoukli již před samotnou snídaní? Neváhejte si přečíst článek lektorky na webu HR News.

8. listopadu se na vás budeme těšit v KC Green Point, od 8:30 bude k dispozici snídaňové pohoštění, v 9:00 pak naváže pracovní část.

SETKÁNÍ JE URČENO PRO MANAŽERY A PRACOVNÍKY PERSONÁLNÍCH ODDĚLENÍ A JE ZCELA ZDARMA.
Přihlásit se

Diverzita – teoreticky nám jde, ale co praxe?

Různorodost, rozmanitost, jinakost. V pracovním prostředí diverzita znamená akceptaci rovnosti pohlaví, sexuální orientace, věku, etnik, náboženského vyznání a všemožných dalších odlišností. V současnosti snad není aktuálnějšího tématu. 

Jak se ale s požadavky na firemní diverzitu vypořádáváme? Na co se vlastně soustředit? Co jsou jen okázalá a pro praxi zbytečná gesta a co řešení skutečných (nikoliv virtuálních) problémů? 

Dokážeme uřídit tým složený z mladých a zkušených, čerstvých matek i babiček, Čechů i cizinců? Kde lze a kde taky nelze zapojit handicapované? A co děláme pro to, aby se všichni v naší společnosti cítili dobře? Na praktických příkladech a reálných zkušenostech z existujících firem se pokusíme téma diverzity snést z výšin do každodenní firemní reality. 

Možná jste podepsali Evropskou chartu diverzity a hledáte formu jejího naplňování, možná jen řešíte každodenní problémy, které vám přináší přítomnost zahraničních dělníků ve vašich týmech. 

Přijďte se inspirovat od lektorky programu i kolegů z jiných firem na naší podzimní Snídani s AKORDem. Přijďte se podělit i o své zkušenosti. Průvodkyní programem bude zkušená personální ředitelka a čerstvá posila týmu AKORDu, ing. Taťána Panýrová.  

Setkání je určeno pro manažery a pracovníky personálních oddělení a je zcela zdarma. 

Místo konání: KC Green Point, Dvouletky 529/42, Praha 10 – Strašnice, www.kc-greenpoint.cz

Termín: 8. listopadu 2019, od 8:30 je připraveno snídaňové pohoštění, 9:00 – 11:00 program

Lektorka: Ing. Taťána Panýrová

Průvodce snídaní: PaedDr. Vladimír Svatoš

V případě zájmu o účast na tomto setkání kontaktujte, prosím, Mgr. Jana Fröhde, a to na e-mail jan.frohde@akord-ot.cz, nebo telefonicky na čísle 777 858 929, případně využijte webový přihlašovací formulář.  

Comments are closed.