Reference našich klientů

V případě zájmu o referenci na konkrétní kurz nebo program se na nás neváhejte obrátit. Zprostředkujeme vám kontakt s klienty, kteří mají s naším srovnatelným programem osobní zkušenost.

Níže uvádíme několik referencí od zadavatelů programů i ohlasy přímých účastníků indoorových či outdoorových kurzů a koučovacích setkání.

OHLASY Z KURZŮ

Logo GlobusSpolečnost AKORD je naším spolehlivým partnerem v oblasti outdoorů. Víme, že se na ně můžeme spolehnout. Kurzy naše účastníky nejen baví, ale hlavně mají i očekávaný přínos.

Lenka Dvořáková, Personální oddělení

SLogo Skupiny ČEZe společností AKORD dlouhodobě spolupracujeme při realizaci inhouse kurzů soft skills povahy. Kromě vysoké spokojenosti našich zaměstnanců, kteří si velmi oblíbili kurz manipulace s Danem Štroblem a trénink paměti s Michaelou Karsten, mi velmi vyhovuje přátelská, otevřená a věcná komunikace kolem všeho, co společně připravujeme.

Tým AKORDu, v čele s Katkou Mikanovou, je pro mě partnerem, na kterého se mohu spolehnout a se kterým mohu diskutovat i skutečně náročná zadání. Je pro mě potěšením pracovat s lidmi, kteří přesně ví, kde jsou jejich silné stránky a zkušenosti a umí je velice atraktivní formou sdílet s ostatními.

Michal Sedláček, ČEZ, a.s. - Specialista rozvoje LZ

Logo ČSOB PojišťovnyS Akordem jsme zažili dobře pojatý kurz již před půl rokem a nyní jsme na něj navázali pokračováním. Cílem bylo zlepšit se v komunikaci a sdílení informací. Organizace i průběh byly opět perfektní, vše bylo do detailu promyšleno. Hry na sebe navazovaly a s každou další byly týmy v rozdělení práce a předávání informací silnější.

Největší přínos vidíme v tom, že účastníci se skutečně zlepšili nejen na herním poli, ale i při každodenní práci. Uvědomují si i nepsaná pravidla komunikace a mají k tomu, co dělají ostatní, větší respekt.

Michaela Vojáčková, ČSOB Pojišťovna

Se společností AKORD spolupracujeme již několik let a ten důvod je prostý:Logo společnosti Yello Energy

Skvělá komunikace, odbornost a hlavně - kurzy jsou vždy praktické a věcné.

Můžeme říct, že po každém školením s AKORDem jsme zase o kousek blíže k splnění našich firemních cílů.

Lukáš Meluš, eYello CZ, k. s. - Manažer zákaznické linky

Logo GlobusK hodnocení bych ráda uvedla, že jste dodrželi zadání - posílení týmové spolupráce, prohloubení soudržnosti a sounáležitosti, posílení týmového ducha a společnou zábava na 100%. Dle mého názory byly zvoleny velmi vhodné aktivity, které ukázaly, jak nám komunikace v teamu a při rozdělování úkolů funguje a především byly všechny zábavné i když nelehké 🙂 Oba lektoři s námi srozumitelně a laskavě komunikovali, i když nám při plnění úkolů nic neodpustili 🙂
K dobré náladě jistě také přispěla skvělá lokalita, jídlo a pití
a nádherné počasí. Nejvíce mne těší, že nadšená jsem byla nejen já, ale především všechny účastnice. Agenturu AKORD určitě ve firmě doporučím.

Andrea Ochs, GLOBUS ČR, k.s. - Chief of purchase department soft line

Skanska logoSpolečnost AKORD pro nás připravila odpolední outdoorový program, který doplnil naší celofiremní konferenci. Jednalo se o týmovou hru s částečně soutěžním charakterem v blízkém okolí hotelu zakončenou společným otevřením truhly s odměnou a netradiční fotkou. Při přípravě akce i během realizace jsme se setkali s profesionálním přístupem celého lektorského týmu.

 

Jan Doleček, SKANSKA a.s. - personální ředitel

BNP Paribas logoAč naše společnost nepracuje s Akordem (doufejme, že zatím) na bázi dlouhodobé spolupráce, naše zkušenost se spoluprací na přípravě teambuildingu pro celou naši společnost a perfektní průběh celého teambuildingu  bude jistě znamenat i spolupráci v dalších letech a na dalších projektech.

Akord si velice dobře poradil s našimi požadavky na průběh teambuildingu, zajistil maximální různorodost aktivit a co víc, skvěle nám umožnil  ukázat, že jsme firmou společensky zodpovědnou, která umí kromě naplňování cílů své obchodní činnosti i přiložit ruku k dílu mimo prostředí kanceláří.

Celému průběhu akce nelze zcela nic vytknout, snad jedině to, že Akord ještě neumí poručit větru, dešti.

Těšíme se na další spolupráci, kterou bychom chtěli mimo jiné směřovat i do vzdělávání našich zaměstnanců v oblasti soft skills.

Tereza Součková, BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. - HR Generalist

2N logoS firmou AKORD spolupracuji už téměř 10 let, protože vyhledávám: spolehlivost, porozumění zadání, profesionální realizaci, dobré vybavení a tudíž širokou škálu možností aktivit a absolutní bezpečí pro účastníky. Jako bonus vnímám velmi příjemný lidský kontakt a výbornou komunikaci.

Mgr. Monika Rousová, 2N TELEKOMUNIKACE a.s. - HR Director
  • Mall logoAtraktivní
  • Kreativní
  • Organizovaný
  • Realizovatelný
  • Důmyslný

To je pro mne outdoorový výcvik od Akordu.  Během naší dvacetileté spolupráce jsem se mnohokrát  přesvědčila, že tým profesionálů z Akordu dokáže naplnit moje vize o efektivním, účelném a účinném nácviku manažerských dovedností. Absolventi kurzů se zážitkovou metodou posunou ve svých dovednostech ve velmi krátkém čase na požadovanou úroveň a co je nejdůležitější – získané dovednosti mají zafixovány na velmi dlouhou dobu.

 

Táňa Panýrová, Mall.cz - HR ředitelka

"Za léta naší spolupráce mohu jen poděkovat, ať už za cyklus školení pro management Poll logonebo outdorové akce šité na míru. Oceňuji detailní přípravu, tým zkušených odborníků, který má schopnost propojit teorii s praxí, a výbornou organizaci všech akcí.
Co víc si přát? Zaměstnance, kteří se těší na každou akci pod taktovkou Akordu, zaměstnavatele spokojeného s viditelnými pokroky zaměstnanců, které jsou výsledkem působení profesionálů, a v neposlední řadě fungující tým, který „už ví, jak na to“.

Miroslava Michálková, HR Manager

Se společností AKORD OT jsme začali spolupracovat za Město Nymburk v rámci realizace erb města Nymburkprojektu ORP Nymburk – společně na cestě ke kvalitě vzdělávání, CZ.1.07/1.1.00/46.0021 v období od září roku 2014 do června roku 2015.

Společnost připravila sérii facilitovaných setkání pro pedagogy základních škol regionu Nymburska. Během naší spolupráce jsme se setkali s důkladnou přípravou,
spolehlivostí a výbornou vzájemnou komunikací. Tato setkání sklidila vždy velký úspěch hlavně u samých pedagogů, což je hlavní pozitivní výstup činnosti, která je jednou z klíčových aktivit projektu.

Velké poděkování patří také za precizní dokládání dokumentace, jelikož je to pro nás velmi důležité v rámci plnění povinností k MŠMT.

Andrea Jeřábková, věcný manažer projektu

"Firma Akord pro doktorandy PřF UK připravila rozvojový outdoor se zaměřením na Logo PřF uktýmovou spolupráci a vedení týmu. Naše vědecké zaměření vyžadovalo značnou odchylku od standardního firemního teambuildingu, v čemž nám zkušení lektoři vyšli vstříc jak ve fázi přípravy kurzu, tak přímo na místě, kde okamžitě reagovali na požadavky a potřeby našich studentů.

Se zážitkovou pedagogikou a problémovou metodou se naši studenti setkají málokdy. Škola hrou se od dob Komenského stala podezřelou, je vnímána jako cosi neseriózního. Ale skvělí lektoři firmy Akord se postarali o to, aby hraní bylo skutečně efektivním nástrojem učení a nevyznělo do prázdna, jen jako zábava. Dlouholeté zkušenosti doktora Svatoše pomohly studentům nejen nahlédnout a zhodnotit vlastní, právě prožitou zkušenost, ale poskytly také vhled do dalších možných situací, ke kterým cvičení mohlo vést, a které je potřeba v praxi řešit.

Nejlepším dokladem spokojenosti PřF UK s firmou Akord je skupina nadšených studentů, bažící po dalších rozvojových kurzech. A schopná učit se hrou."

Mgr. Helena Ferklová, Oddělení podpory vědy, Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta

Společnost Akord pro nás již od března 2012 zajištuje vzdělávání účastníků našeho kariérního programu Potential Campus v oblasti manažerských dovedností. Musím říct, že jak komunikace, tak příprava a samotná realizace kurzů probíhají vždy perfektně a dle našich představ. Akord je seriózní společností, na kterou se dá spolehnout, což v českých podmínkách zdaleka není samozřejmostí.
Lektoři mají svůj program vždy výborně připraven a promyšlen. Neméně důležité je také poskytnutí zpětné vazby účastníkům kurzu po jednotlivých aktivitách.
Jelikož jsme se společností Akord opravdu velice spokojeni, bude naše spolupráce probíhat i nadále.

Lenka Strosová, Kaufland - vedoucí úseku vzdělávání