Pracovní snídaně již 24. března – Management s lidskou tváří

Zveme vás na jarní HR snídani, tentokrát na téma

Management s lidskou tváří

Představíme dva kurzy pro dvě různé cílové skupiny, jež mají stejný cíl – zvýšit spokojenost zaměstnanců tak, aby neodcházeli za lákavými nabídkami konkurence.

Prvním kurzem je letošní novinka Vladimíra Svatoše – Vedení lidí s nižším vzděláním. Kurz je připravený speciálně pro mistry, teamleadery a vedoucí směn. Při jeho přípravě vycházel lektor z průzkumu mezi nejnižšími liniovými vedoucími i samotnými operátory. Staví na jejich každodenních zkušenostech, které přetavil v dobře pochopitelný a snadno aplikovatelný koncept vedení lidí.

Druhý kurz – Emoční inteligence v práci manažera – připravila a vede Veronika Štroblová, nová tvář našeho lektorského týmu. Jak zařídit, abychom si rozuměli, abychom respektovali odlišný temperament druhých, uměli podpořit motivaci kolegů a vytvářeli
na pracovišti příznivou tvůrčí atmosféru? Nejen těmto tématům se věnuje kurz plný praktických tipů a tréninku řešení konkrétních situací.

Jsme rádi, že vás tentokrát můžeme pozvat do nových reprezentativních prostor, THE SENSES na Smíchově.

Snídaně je pro vás připravena na 24. března, již tradičně od 8:30. Program zahájíme v 9 a ukončíme v 11 hodin.  Setkání je určeno pro manažery a pracovníky personálních oddělení a je zcela zdarma.
Přihlásit se

V případě dotazů využijte kontaktní formulář nebo se obraťte na Kateřinu Mikanovou - katerina.mikanova@akord-ot.cz.

Comments are closed.