Pracovní snídaně již 20. května – Outdoor, který má smysl

POzvánka na pracovní snídaniZveme vás na jarní HR snídani s vysoce aktuálním tématem

Outdoor, který má smysl.

Ti nejpovolanější – Vladimír Svatoš, autor knihy Outdoor trénink pro manažery a firemní týmy, a psycholog, kouč a lektor Dan Štrobl - Vás během snídaně seznámí s tímto jedinečným nástrojem.

Ukážeme možnosti využití od zábavy, přes manažerský a týmový rozvoj až k assessmentům. Ochutnáte, jak dobře vedený program vypadá a díky čemu se zážitek stává účinným nástrojem rozvoje. Ale hlavně poradíme, jaké podmínky je třeba naplnit, aby měl outdoor trénink skutečně smysl.

O své zkušenosti se s Vámi podělí také tři manažeři - osobní účastníci našich programů. personální ředitelka společnosti SAFINA, Lucie Svobodová, ředitel společnosti Yello Energy, Michal Kulig a předseda představenstva Plzeňských městských dopravních podniků, Michal Kraus.

Po roce se opět vracíme do konferenčního centra Green Point ve Strašnicích, ve kterém tentokrát využijeme i příjemné zahradní prostředí.

Snídaně je pro vás připravena na 20. května, již tradičně od 8:30. Program zahájíme v 9 a ukončíme v 11 hodin.  Setkání je určeno pro manažery a pracovníky personálních oddělení a je zcela zdarma.
Přihlásit se

 

V případě dotazů využijte kontaktní formulář nebo se obraťte na Kateřinu Mikanovou - katerina.mikanova@akord-ot.cz.

 

Comments are closed.