Mezigenerační spolupráce tématem jarní snídaně

Zveme vás na další HR snídani, nově s žádaným tématem

Mezigenerační spolupráce 

Jak se vzájemně vidí a jak spolu vycházejí v pracovních týmech? V čem se liší jejich pracovní a životní motivace? Dokážou spolupracovat a vzájemně se respektovat? Nebo mohou dokonce jedni druhé inspirovat?  To jsou otázky, které si klademe při přípravě workshopu na téma mezigeneračních rozdílů a začleňování nejmladší generace do pracovních týmů.

Program vzniká na zakázku z několika výrobních závodů, v nichž si nejen manažeři, ale i zkušenější kolegové stěžují na nízkou pracovní motivaci a neochotu mladých pracovníků udělat cokoliv „navíc“ pro pracovní tým a firmu.

Chcete-li se s námi zamyslet nad zdroji generačních rozdílů, trochu se inspirovat z historie mezigeneračních vztahů, seznámit s výsledky aktuálního průzkumu a hlavně hledat cesty ke vzájemnému pochopení a spolupráci, která je pro další fungování firem nezbytná, přijďte na naši jarní pracovní snídani.

Celou snídaní vás provede velmi žádaný lektor Daniel Štrobl a majitel AKORDu Vladimír Svatoš.

Snídaně proběhne 13. dubna, již tradičně v prostorách konferenčního centra Green Point v Praze – Strašnicích.

Snídaně je pro vás připravena jako vždy od 8:30. Program zahájíme v 9 a ukončíme v 11 hodin.  Setkání je určeno pro manažery a pracovníky personálních oddělení a je zcela zdarma.
Přihlásit se

V případě dotazů využijte kontaktní formulář nebo se obraťte na Jana Fröhde - jan.frohde@akord-ot.cz.

 

Comments are closed.